Gerçek bir iş ortağı olan Jumper, aynı zamanda kullanıcısına, konfor, güvenlik, tasarruf da sağlamakta. Bunun yanı sıra, dinamik, güçlü tasarımı ile yolcular için de çekici bir araç. İlgi çekmek için herşeye sahip.
Performans, tasarruflu kullanım, farklı üst yapı çalışmalara imkan verecek kasa yapısı...

Jumper pratik ve güçlü bir ticari araç olma amacıyla, koruyucu bir tampon, geniş yan çıtalar, büyük boyutlu dikiz aynaları ve hatta yüksek konuma yerleştirilmiş arka lambalar taşıyor.
Konforlu, keyifli ve aydınlık tasarımıyla Jumper tüm duyularınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyor. Yolcularınız araç içinde geniş koltukların keyfini sürüyor.

İşçilikteki özen ve versiyonlara göre ön koltuklar arasında kol dayama ve ara saklama bölmeleri ile kalite ve kullanışlılık daha da artıyor.
Gerçek Bir Ortak
Performans
Pratik Kullanım
Süspansiyon sistemi, ses ve ısı yalıtımı sağlayan camları ile araç içerisinde yolculuk yapan herkese rahat ve konforlu bir ortam sağlıyor.

Gerek yük taşıma, gerekse yolcu taşıma konularında oldukça iddialı bir model olarak karşımıza çıkan Jumpy, bakım maliyetleri ve yakıt tüketimizdeki cimriliği ile de kullanıcısına özel avantajlar sağlıyor.
Citroen Jumpy
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular