Yeni Citroën Berlingo’nun direksiyonunun, ön panelinin ve iç döşemelerinin kalitesi hemen göze çarpıyor. Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, versiyona göre yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ve çift bölgeli otomatik klima en uygun sürüş konumuna sahip olmanızı sağlıyor.

Yenilenen ön konsol hem sürücüye hem yolcuya kolay kumanda edilebilir teknolojik özellikler sunuyor.
Yeni Citroën Berlingo öncelikle görüntüsü ve stili ile göze çarpıyor. Geniş ön camı ve yan camları sayesinde size ve ailenize aydınlık ve konforlu bir ortam ve geniş görüş açısı sunuyor. Ama Yeni Citroën Berlingo bununla sınırlı kalmıyor.

Akıllıca tasarlanmış pek çok saklama bölmesi sayesinde Yeni Citroën Berlingo artık çok daha pratik.
Konforlu, keyifli ve aydınlık tasarımıyla Yeni Citroën Berlingo tüm duyularınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyor. Çocuklarınız araç içinde modüler geniş kullanım alanından ve güvenlik için sınırlı açılabilen arka camlar sayesinde doğal havalandırmadan keyifle faydalanıyorlar.

İşçilikteki özen ve versiyonlara göre ön koltuklar arasında kol dayama ve ara saklama bölmeleri ile kalite ve kullanışlılık daha da artıyor.
Konfor ve Teknolojinin Uyumu
Modernlik ve Zekanın Birleşimi
Pratiklikte Örnek Tasarım
Yeni Citroën Berlingo ile her şey çok daha kolay. Alışveriş yapmak, her türlü eşyayı taşımak, aileniz ile geziler yapmak, tatile çıkmak… Her şartta, her türlü ihtiyaca uyum sağlayabilen Yeni Citroën Berlingo vazgeçilmez yol arkadaşınız olacak.

Yenilenen ön tampon, chevron ve viraj aydınlatmalı sis farları sayesinde çok daha modern bir görünüme sahip. Yine ihtiyaca göre düzenlenebilen iç mekan, akıllıca tasarlanmış araç içi saklama gözleri sayesinde pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Bu ergonomik yapının üzerine eklenen cam tavanlı Modutop paketi Yeni Citroën Berlingo’yu benzersiz hale getiriyor.

Citroen Berlingo
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular