Yeni Citroën Berlingo’yu tercih etmek, konfor ve işlevselliği ve aynı zamanda da güvenliği bir arada tercih etmektir.

ABS, EBD, EBA gibi standart donanım özellikleri yanında ESP, yan hava yastıkları gibi üst versiyonlarda sunulan güvenlik özellikleri sayesinde aileniz için endişeye yer yok. Yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon, otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü ile değişen çevresel koşullar sizin için tehlikeli değil.
Yolculuklarınızda tam güvenlik için Citroën modelleri son nesil aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle donatılmıştır.

ABS, tekerleklerin kilitlenmesini önleyici fren sistemi, gerekli durumda tekerleklerin blokajının engellenmesi amacıyla frenleme basıncını düzenleyen bir fren destek sistemidir ve ek olarak direksiyon kontrolünün korunmasını da sağlar.
Sınıfında referans sayılacak yükleme kapasitesi, modüler yükleme imkanı, maksimum güvenlikli taşıma, 3,30 m2‘ye varan kullanılabilir hacim, 1.80 m kullanılabilir uzunluk, 850 kg’ye kadar taşıma kapasitesi, palet yükleme imkanı.
Aileniz İçin Tam Güvenlik
Güvenlik
Mükemmel Yükleme Performansı
CITROËN, uzun yıllardır devam ettiği çevreci motor teknolojileri yatırımına Yeni Citroën Berlingo ile de devam ediyor. Sürüş keyfi ve konforundan ödün vermeden ekonomik ve çevreci kullanıma imkan sağlayan HDi motorlar Berlingo’da 75 hp, 90 hp ve 115 hp olmak üzere üç farklı seçenekle sunuluyor.

Yeni Citroën Berlingo’da güvenlik özellikleri de sizin için maksimum seviyede tutuluyor. ABS, EBD (Elektronik güç fren dağılımı), EBA (Acil fren destek sistemi) tüm versiyonlarda standart olarak yer
alırken, ESP 90 hp ve 115 hp’lik versiyonlarda Güvenlik Paketi ile birlikte sunuluyor. 3 noktadan bağlantılı arka emniyet kemerleri ile tüm yolcular güvenle seyahat ediyor. Multispace araçlarda yer alan çocuk kilidi ve çocuk gözleme aynaları ile gözünüz hep ailenizin üzerinde olacak.
Citroen Berlingo Combi
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular