Sadece dış görünümü bile sizi baştan çıkarmaya yetse de içeri girdiğinizde duyduğunuz heyecan sizi bambaşka bir boyuta taşıyacak. Kokpit, ilhamını havacılık dünyasından alır ve bu da ana unsurdur.

3 bölmeli cam tavan hem gündüz hem de gece benzeri görülmemiş aydınlık ortamın keyfini çıkarmanızı sağlar.
Sürüş konumu itibariyle sürücü tüm rahatlığı etrafında hisseder. Küçük vites kolu ile geniş bir merkez konsol, çevreleyen bir torpido ve rahat bir direksiyonu olan bir kokpite sahiptir.

Gerçekten spor bir otomobilin içinde olma hissi verir.
Biri yukarıda, diğeri aşağıda olan iki orta konsol sayesinde ana kumandalara rahatça ulaşılabilir. Basmalı düğme, göstergeler ve döner düğmelerle kontrol sizdedir.

Hayal gücünü canlandırmak için bu kadarı yeterlidir.
Alışılmamış Bir Kabin
Sürüş Konumu
Ergonomik Orta Konsollar
Kendine özgü tasarımıyla, CITROËN DS5 şaşırtıcı bir tarza sahiptir. Gerçekten de aerodinamik bir heykeli anımsatır. Ön farlarından, dış görünümünün sembolü olan ön camlarına kadar kılıç formunda krom parçalarla kaplıdır. Son derece muhteşem, akıl almaz derecede çekici, tamamen şaşırtıcı olduğundan, CITROËN DS5'in doğal bir baştan çıkarıcılığı vardır.

Güzellik ve İncelik
İncelikler dünyasına girmeniz için büyük titizlikle her detay özenle çalışılmıştır. CITROËN DS5 dokulu özel deri, göz alıcı alüminyum ve krom parçalar ve daha bir çok yüksek kalite malzemenin üstün işcilikle birleşmesinin ürünüdür. Bir saat kayışından ilham almış olan tasarım koltuklar, size aracın bir parçası olduğunuzu hissetirecek.
Citroen DS5
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular