Citroën DS4’ün iç mekanında kullanılan malzemelerdeki özen ve incelik aracın dış tasarımındaki asaletini yansıtıyor. Görmek, hissetmek, dokunmak… İlham verici bir deneyim yaşamak. Görmek ve incelikle düşünülmüş bir ışık dağılımıyla aydınlanan bu iç mekanı keşfetmek. Hissetmek ve sizi çevreleyen bu baş döndürücü ortama kendinizi bırakmak. Dokunmak ve iç mekandaki yüksek kalitenin farkına varmak. Mantık bizi bazen yanıltabilir ama duyularımız asla…
Citroën DS4’ün iç alanı fark yaratan bir incelik ve kalite ile tasarlanıyor ve kullanıcısına pek çok kişiselleştirme özelliği sunuyor. Sürücü mahali ve orta konsol mükemmel bir ergonomiye sahip.

Krom çerçeveli göstergeler beyazdan maviye doğru kişiselleştirilebilen iç aydınlatmalarla donatılıyor. Araç içi konfor, ön koltuklardaki elektrikli ayarlanabilen bel desteği ve masaj fonksiyonu sayesinde daha da artıyor. Çift bölgeli otomatik klima, üç farklı seviyesiyle kullanıcıların beklentilerini tam olarak karşılıyor.
Varolan uygulamaları sorgulamak bir zeka ve yaratıcılık biçimidir. Citroën DS4 bu yaklaşımı mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor: Yeni fikirlerin önünü açan cesur bir otomobil kavramı yaratıyor. Hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde bir coupé, ama aynı zamanda 4 kapısı sayesinde bir sedanın tüm kullanım rahatlığını ve konforunu sunuyor. Çok değişken ama aynı zamanda şaşırtıcı ve cesur. Yola gerçek anlamda hakim olmanızı sağlayan yükseltilmiş tasarım.
İncelik
Kişiselleştirebilirlik
4 Kapılı Coupe
Citroën DS4, güçlü kişiliği ve fark yaratan çizgileriyle rekabeti ortadan kaldırıyor. Bu eşsiz tasarım yepyeni bir otomobil kavramı yaratıyor: Yola hakim olabilmek için yükseltilmiş 4 kapılı bir coupe. Citroën DS4 hiçbir şeyin yaratıcılıktan daha keyi­ i olmadığını bir kere daha hatırlatıyor.

Citroën DS4’te şıklık ve sportif ruh uyum içinde bulunuyor, tasarımın gücü de bu dengeden geliyor. Özenli çizgiler, heykelsi kıvrımlar… Citroën DS4’ün silüeti geometri kurallarını sorgulamanıza neden olacak.
Citroen DS4
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular