Sizi artık hiçbir şeyin şaşırtamayacağını düşünüyorsunuz, ama Citroën DS3’ün sürüş keyfini keşfettiğiniz zaman bu fikriniz değişecek.

Elinizin altındaki krom detaylı, spor deri direksiyonuyla size temel bir sürüş pozisyonu sunan ve bedeni saran koltuklara oturacak, sonrasında ise durmak istemeyeceksiniz. Sürüşünüzle ilgili tüm bilgilerin yer aldığı gösterge panelleri modern tasarımlı üç boyutlu kombinasyonda tanıtılıyor.
Dış tasarımı sizi fethetti, içi ise yüksek kaliteli işçiliği ile cezbedecek. Ayrıntılara bakacak olursak, yolcu bölmesinde yer alan metal, deri ve krom uyumu sizi büyülüyor. Alüminyum spor pedallar bütün şartlarda sürüş konforu sağlamak için kaymaz malzemeyle kaplanmış. Vites topuzundaki krom, farklı renklerin parlaklığı ile birleşiyor. Merkezi konsola kusursuz olarak entegre edilmiş otomatik klima kumandaları da yine krom kaplanmış.
DS3’ün içi kişiliğinizin bir yansımasıdır. Her küçük ayrıntı farklılaşabiliyor. Ön panel dış tasarımla uyumlu olarak akıcılığı ve dinamizmi ifade ediyor. Ön konsol pek çok renke uyarlanabiliyor. Koltuklar kumaş, Alcantara ve deri döşeme seçenekleriyle sunuluyor. Paspaslar da tavan sticker’ları ile aynı temalı grafiklere sahip.
Benzersiz Bir Deneyim
Tasarımın Mükemmelleştirilmesi
İç Dünyanızın Yansıması
Citroën DS3: Bir tasarımcı rüyası. İlk gördüğünüz anda kayıtsız kalamayacağınız bir arzu uyandırıyor. Park halindeyken bile zarif ve ince hatlarıyla dinamizmi ön plana çıkarıyor. Kompakt, seçkin, tüm duyularınıza hitap eden ve her an fırlamaya hazır. Citroën’in yeni, yaratıcı ve teknolojik ruhuna dair bir gösteri sunuyor.

Araçta bulunan köpekbalığı yüzgeci formu, dinamizmi simgeliyor. Ön tamponda Citroën ailesinde bir ilk olarak krom DS amblemi yer alıyor. Tasarımı ile tek başına öncü olan bu amblem bütün otomobili ifade etmenin yanı sıra, kendini bir eserin imzası gibi kabul ettiriyor. DS3, ruhunu tarihten, tasarımını modernlikten alıyor.
Citroen DS3
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular