Bu senin dünyan. Citroën, dış darbeleri en aza indirerek, sevdiklerinizi korumanın önemli bir kişisel tercih olduğunu biliyor. Bu nedenle tüm Citroën DS3 modellerinde ABS, EBD (Elektronik Fren Güç Dağılımı), EBA (Acil Fren Destek Sistemi), ESP ve 6 hava yastığı standart olarak bulunuyor.

Çocuk güvenliği sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Arka koltukta yer alan Isofix bağlantı yerleri ile çocuğunuzu emniyet altına alıyor.
DS3’ün içi kişiliğinizin bir yansımasıdır. Her küçük ayrıntı farklılaşabiliyor. Ön panel dış tasarımla uyumlu olarak akıcılığı ve dinamizmi ifade ediyor. Ön konsol pek çok renke uyarlanabiliyor. Koltuklar kumaş, Alcantara ve deri döşeme seçenekleriyle sunuluyor. Paspaslar da tavan sticker’ları ile aynı temalı grafiklere sahip.
Sürücü olarak, en iyi konforu hak ediyorsunuz. DS3’ün koltuğuna oturduğunuz an bunu anlayacaksınız. Ön koltukların konfordan ödün vermeyen dinamik ve sportif sürüş rahatlığıyla, saatlerce hiç farkına varmadan DS3’ünüzü kullanabileceksiniz.Menüler ve müzik dosyaları arasında dolaşma olanağı sunan, direksiyon üstündeki kumandaları ve ayrıca Bluetooth, MP3 ve USB bağlantı noktaları ile benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor.
Güvenli ve Etkili
İç Dünyanızın Yansıması
Sizi Düşünerek Tasarlandı
Hepimiz farklıyız. Citroën DS3’ünüz başka hiçbir şeye benzemek zorunda değil. Özel kişiselleştirme seçenekleri ile DS3’ünüz farklılaştırılıyor. Tavanından gövde rengine kadar, 16 ve 17 inç alaşımlı veya renkli jant seçenekleri ile, yaratıcılığınızın ifade edilmesine izin verin ve size benzeyen evreni yaratın. 4 farklı tavan stickerı ile DS3’ünüzün tavanını canlandıran geniş bir tasarım seçeneğinden yararlanın.

Bu evrenler sizin DS3’ünüze, şehir karmaşasında dikkat çekici ve modern bir görünüm kazandıracak. Çeşitli stil paketleri arasından sizi anlatan renkler ve malzemelerin uyumunu yaratarak, dikiz aynasının dışını ve vites topuzunu dahi kişiselleştirmenize izin veriyor. Uzaktan kumandalı anahtar renkleri bile aracınızın renklerini yansıtıyor. Dış dizaynı sizin hayal gücünüze göre yapıldı, şimdi içeriyi keşfetme zamanı.

Citroen DS3 Cabrio
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular