Yeni Citroën C1 şehrin en dar köşelerine girip çıkabilir. Otomatikleştirilmiş şanzıman ve 1.0i motoruyla alışılmadık bir sürüş performansı sunar.

Süspansiyon ve elektrik destekli direksiyonu daha fazla güvenlik, konfor ve hareketlilik sağlamak için yeniden tasarlanmıştır.
Yeni Citroën C1, konfor ya da sürüş keyfinden ödün vermez. Öne entegre edilmiş ses sistemi ile etkili bir ses deneyimi sunar.

Modern ve akıllı Yeni Citroën C1, sürüşü de keyifli hale getirir. Otomatikleştirilmiş şanzıman, ergonomik denetim kollarıyla çalıştırılır, böylece şehirde manevra kolaylığı sağlar. Konfor hissini zenginleştirir.
Yeni Citroën C1 her koşulda ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan pratik bir şehir aracıdır. Sadece 3,44 metre uzunlukla yoldaki en kısa araçlardandır.

Ön taraf, orta konsol ve kapılarda çok sayıda iç saklama bölmesi mevcuttur. Bagaj kapasitesi, arka koltuklar katlanarak gereken şekilde artırılabilir. Artık gitmeye hazırsınız!
Atak
Keyfini Çıkarın
Pratik
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
Şehir onun doğal ortamıdır. Şehir içinde sürüş için tasarlanmış yeni Citroën C1 alışılmadık bir çeviklik, üstün ses ekipmanı, düşük yakıt tüketimi ve eğlenceli bir tasarım sunar, bunu LED gündüz sürüş farlarında orijinal bir ışık ile tamamlar. Şehir içinde araç sürme bu araçla birlikte çok kolaylaştı.

Tarz Sahibi
Yeniden düzenlenen ön yüze entegre edilmiş ızgara, sis farlarını saran ön tampon ve LED gündüz sürüş farları, büyük bir logo ve dinamik jantlar, Yeni Citroën C1’in kişiliğini ön plana çıkarır.

Citroen Yeni C1
TR | ENG
Duyurular