Segmentinin en başarılı modellerinden biri olan Citroën C5’in stili zarif dokunuşlarla daha da geliştirildi. Bu yenilikler sayesinde özgün karakteri korunarak yollarda hemen kendini fark ettirmesini sağlayan daha çarpıcı bir kişilik kazandırıldı.

Ön farların hemen altında yer alan LED ampuller, hem gündüz hem de gece otomobilin aydınlatma hatlarını ince bir dokunuşla güçlendiren bir ışık kılavuzu olarak kendini gösteriyor
Citroën C5’te standart olarak sunulan otomatik klima sistemi ile önde olduğu gibi arka tarafta da havalandırmayı ayarlayabilir, sürücü ve yolcu için ayrı sıcaklık ve seviye ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Otomatik klima hava akımı yaratmadan homojen bir tabaka oluşturarak mükemmel bir konfor sunarken, siz de otomobilinizin içindeki huzurun tadını çıkarabilirsiniz.
Üstün motor teknolojisinden gelen mükemmel sürüş keyfi... Citroën C5 ekonomik dizel motorlarıyla karşınızda: 1.6 HDi 115 HP M/T, 1.6 e-HDi 115 HP MCP ve 2.0 HDi 163 HP BVA.

Dizel motorlarda standart olarak bulunan anti-partikül filtresi sayesinde Citroën C5, zararlı atıkları minimuma indirerek çevreye olan saygısını gösteriyor.

Özgün Bir Kişilik
Estetik ve Konfor Bir Arada
Üstün Motor Teknolojisi
Citroën C5 yepyeni bir sürüş deneyimi için yaratıldı. Dünya onun oyun alanı, yolculuk ise tutkusu… Şimdi onu keşfetme sırası sizde.

Citroën C5, modern çizgileri ve tasarımı kadar teknolojisiyle de iddialı kişiliğini ortaya koyuyor. Önden bakıldığında, geniş ızgarası ve uzatılmış farlarıyla sert bir görünüm sunarken, arka bölüm yumuşak hatlarıyla farklılığını ortaya koyuyor.

Citroën C5’in kokpiti bütünüyle sizin ihtiyaçlarınıza en ayrıntılı şekilde cevap vermek için tasarlandı.
Citroen C5
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular