Dinamik ve akıcı silüetiyle, Citroën C5 Tourer birçok ekipman ve yerleşim alanıyla size mükemmel bir iç hacim sunuyor.

505 L’lik bagaj hacmi ile taşımanız gerekenlerden vazgeçmenize gerek kalmayacak. Arka koltuklar yatırıldığında bu rakam 1,462 L’ye ulaşıyor.

Yorgunluğu azaltmak amacıyla ergonomik olarak tasarlanan sürücü koltuğundan birçok güvenlik ekipmanına kadar Citroën C5’in tüm tasarımı otomobilde bulunan her yolcunun güvenliğini temel alıyor.

65 mm içeriye giden direksiyon kolonu ve diz hava yastığı gibi ek koruma ekipmanları çarpışma olasılığında en fazla darbeye maruz kalacak olan sürücü için düşünüldü.
Aktif gergili, güç sınırlayıcılı ve yükseklik ayarlı ön emniyet kemerlerinin kontrolü dikiz aynası üzerindeki “emniyet kemeri ikaz göstergesi” ile sağlanıyor.

Isofix çocuk koltuğu bağlantıları ile aklınız çocuklarınızda kalmadan yolculuğunuzun keyfi ni çıkartabilir, emniyet kemeri ve ayarlanabilir koltuk kafalarıyla hem konforlu hem güvenli bir şekilde yol alabilirsiniz.
Daha Fazla Mekan
Üstün Güvenlik
Isofix Çocuk Koltuğu
Daha önce yaşadıklarınızı unutun, sürüş keyfi asıl şimdi başlıyor. Citroën C5, sinyal kolu çalıştırıldığında, direksiyon belli bir dereceden fazla çevrildiğinde, keskin dönemeç veya kavşaklarda 105°’lik bir aydınlatma açısı sunuyor.

Hydractive III+ Süspansiyon Sistemi bulunan modellerde elektrikli park frenine ek olarak, MCP ve BVA araçlarda bulunan Yokuşta Kalkış Desteği ile yüksek eğimli kalkışlarda aracınızı sorunsuz bir şekilde hareket ettirebilme imkanı sunuyor.
Citroen C5 Tourer
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular