Öncelikle göz zevki… Yeni Citroën C4’ün içinde her şey estetik, incelikli ve yerli yerinde. Sadece konforlu ve şık koltuklara bakmak bile Yeni Citroën C4’e sahip olmayı istemeniz için yeterli. Sonrası  mı?

Kısaca keyif… Şık ve özenli malzemeler, akustik konfor ve geniş iç hacimle gelen otomobil zevki… Yeni Citroën C4’ün içinde yer alan her detay, size konfor ve rahatlık sunmak için tasarlandı.
Yeni Citroën C4’te her detay en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Mükemmel bir aydınlık sağlayan panoramik cam tavan ve kullanışlı kumanda paneli ve kollarıyla Citroën C4’te teknoloji, rahat ve güvenli kullanımın hizmetinde.

Citroën C4 geceleyin virajlarda güvenli sürüş sağlayabilmek için otomatik yanan farlar ve sis farlarından oluşan viraj aydınlatma sistemiyle donatıldı.
İster şehir içinde ister uzun yolda, üstün güvenlik ve fren sistemleriyle donatılan Citroën C4’ün direksiyonuna geçtiğinizde yaşadığınız rahatlık ve huzur hissi sizi şaşırtacak. Her türlü yol koşulunda mükemmel yol tutuşuyla Citroën C4, sürüş keyfinizi artıracak.
Konfor Alanı
Güvenlikte Teknoloji
Yolların Hakimi
Yeni Citroën C4’ün tasarımı, daha ilk bakışta sağlamlık ve güven hissi uyandırırken incelikle şekillendirilmiş hatları ve krom detayları dış görünümdeki özeni ortaya çıkarıyor. İç tasarımsa rahatlık, zarafet ve teknolojiyi yansıtmakta. Üstelik ergonomisi ve dizaynı sayesinde kolay sürüş sağlayan Citroën C4, direksiyon başında olmanın keyfini en üst düzeyde yaşatacak. Yeni otomatikleştirilmiş şanzımanı (MCP) ile teknolojiyi ve şıklığı buluşturan orijinal tasarımlı vites kolu, yeni Citroën C4’ü konfor ve rahatlığın tanımı haline getirirken vitesle ön konsol arasında yer alan sürgülü kapaklı depolama bölmesi, aynı zamanda MP3 ve USB bağlantı noktalarını; pratik ve kullanışlı ön kol dayama ünitesiyse 230 voltluk prizi gizliyor.

Yeni Citroën C4’ün, bulunduğu segment için son derece yenilikçi olan bel destekli ve masaj fonksiyonlu ön koltukları, sürücü ve yolcu için sınırsız konforun sadece başlangıcı...
Citroen C4
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular