Yeni Citroën C4 Picasso’nun ön konsolu 2 ekrandan oluşmaktadır. Ön konsola entegre 7” dokunmatik ekran, çift bölgeli otomatik klimayı, müzik sistemlerini, navigasyonu ve telefon bağlantısını yönetir. Ön konsolun hemen üzerinde yer alan 12” panoramik ekran size bütün sürüş bilgilerinizi (vites konumu,hız ve devir, yakıt seviyesi) gösterir. HD kalitede olan bu ekran size, navigasyon ve tüm sürüş bilgilerini verdiği gibi fotoğraflarınızı yükleme, ekran fonunu seçebilme imkanı sunar.
Yeni CITROËN C4 PICASSO, panoramik ön camı ve onun uzantısı olan cam tavanı ile seyahat etmenin ötesinde araçta geçirdiğiniz her anınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Artan ön ve arka diz mesafesi ile geniş ve ferah bir iç mekan sunarken, ön konsoldaki iki farklı renk tonu ve özenle seçilmiş materyalleriyle şıklık ve zerafeti de ön plana çıkartmaktadır.
Citroën, dizel motor teknolojisini her türlü yol koşulunda çok daha dinamik bir yol tutuşu ve daha iyi bir performans sağlamak için geliştirmeye devam ediyor. Yeni Citroën C4 Picasso 1.6 e-HDI 115 HP ETG6 motoru ile çok daha hafif ve çok daha çevreci. (140 kg hafifleyen araç, 105 g/km C02 salınımı).

Yeni elektrik destekli direksiyon şehir içi kullanımlarında hafifliği sayesinde kolay manevra ve park imkanı sunarak günlük yaşamı kolaylaştırmaktadır.
Dokunmatik Ekran
Ferah İç Mekan
Sürüş Keyfi
Yeni Citroën C4 Picasso, yeni kompakt tasarımıyla birlikte oldukça geniş bir iç hacimle sizleri şaşırtıyor. Bu yeni nesil araç, üstün teknolojik özellikleri ve tasarımıyla benzersiz bir konfor sunuyor.

Sağlam ve geniş bagaj tasarımıyla da çok daha dinamik bir görünüme sahip. Ön yüze entegre teknolojik görünümlü ince LED farları, arka cephede derin ve fütüristik bir etki yaratan 3D LED farları ile Yeni Citroën C4 Picasso yeni bir çağ başlatıyor.
Citroen C4 Picasso
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular