Citroën C3, kokpitin neredeyse tamamını kaplayarak aydınlık ve ferah bir iç mekân sağlayan eşsiz panoramik Zenith ön camıyla hayata bakışınızı değiştiriyor. Bugüne kadar yol boyunca deneyimlediğiniz görüş açısını sil baştan yorumlayan VisioDrive, sürüş keyfini arka koltuklardaki yolcular da dahil olmak üzere tüm kokpite yayıyor.

Yolculuk esnasında manzaranın içindeymişsiniz hissini yaşatan bu üstün teknolojiyle keyif ve konfor önünüzde uzanan yolla bütünleşiyor.

Kompakt görünümüne rağmen benzersiz panoramasıyla iç mekânda doyasıya özgürlük ve ferahlık hissi sunan Citroën C3’te, yol ve manzara otomobilin ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Üstelik sürücü koltuğunun arkasına kadar devam ederek eşsiz bir deneyim sunan Zenith ön cam gittikçe artan bir şekilde renklendirildiği için, hem güneş ışığına karşı optimum seviyede koruma sağlıyor hem de şeffaf yapısı sayesinde görüş açısını engellemiyor.
Citroën C3, dış tasarımında teknolojisine vurgu yapan güçlü çizgilere ve entegre sis farları içeren sportif bir ön tampona sahip. Akıcı hatlara sahip ön farlar, ön çamurluklara kadar kıvrılıp yükselerek iddialı ve enerjik görünümün altını çiziyor. Ayrıca farklı tasarım şeritleriyle dikkat çeken Citroën C3, önünde uzayıp giden ve yolları yutacakmış gibi görünen bir ızgaraya sahip.
Visiodrive
Muhteşem Bir Panorama
Stildeki Zerafet
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
Citroën’in yenilikçi tasarım anlayışını ve yaratıcı karakterini temsil eden Citroën C3, güçlü hatları, dinamik çizgileri, şık iç ve dış detaylarıyla öncü bir stili yansıtıyor. Farklı tasarlanmış şeritleri, bumerang şeklindeki farları ve kokpiti çepeçevre saran cam yüzeyiyle Citroën C3 güçlü, sportif ve dayanıklı bir görünüm sergiliyor.

Citroën C3, miras aldığı genlerle kusursuz bir bedene bürünerek, karakteristik özellikleri olan teknoloji, güvenlik ve sürüş keyfini bir adım ileri taşıyor.
Citroen C3
TR | ENG
Duyurular