Her şeyden önce Citroën C3 Picasso’nun hatları saflık hissi yayıyor ve dış görünüşü insanı kendine çekiyor. Hatlarının saflığı Citroën C3 Picasso tarafından sunulan konforun gözle görünür olmasına yardımcı oluyor. Yuvarlak açıların yumuşattığı hatları Citroën C3 Picasso’nun içindeki ferahlığı ve aydınlığı sanki dışına taşıyor.

Benzeri olmayan görünümü Citroën C3 Picasso’nun kişiliğini güçlendiriyor.
Üçe bölünmüş ve yükseldikçe genişleyen panoramik ön camıyla Citroën C3 Picasso, size yola ve çevreye hâkim olmanızı sağlayacak yepyeni ve çok geniş bir görüş açısı sunuyor. Citroën C3 Picasso’nun 4,52 m2 camla kaplı alanıyla ışık her yerde size eşlik ediyor.

Yukarıya baktığınızda gökyüzünü mü görmek istiyorsunuz? Panoramik ön camı tamamlayan cam tavan, gökyüzüyle aranızdaki tüm engelleri ortadan kaldırarak bir görüş yakalamanızı sağlar.

Hepsi elinizin altında bulunan ve kusursuz ergonomiye sahip hassas kumandalar sayesinde sadece yola konsantre oluyorsunuz. Vites koluna uzandığınızda parmaklarınızla aracın tüm işlevlerine de ulaşabiliyorsunuz.

Yol, müziğin ritmiyle akıp giderken Citroën C3 Picasso sizi yeni ufuklara doğru taşıyor. Kolaylıkla kullanılabilen MP3 bağlantı noktası sayesinde yolculuklar keyfe dönüşüyor.
Karşı Konulmaz Çekicilik
Yepyeni Bir Görüş Açısı
Herşey Elinizin Altında
Bugüne kadar her şeyi gördüğünüzü düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Citroën C3 Picasso, daha ilk bakışta sizi baştan çıkaracak bir dizayn sunuyor: SpaceBox. Arka bölümde özel bir yükleme alanı bulunan Citroën C3 Picasso, kompakt tasarımından umulmayacak kadar geniş ve kullanışlı bir alana sahip. Citroën C3 Picasso, benzerlerini kıskandıracak çekici hatlarıyla hayatınıza giriyor. Günlük işlerinizde ve zorlu şehir trafiğinde Citroën C3 Picasso eşsiz bir yol arkadaşı oluyor. Bu yaratıcı dizayndaki benzersiz yenilikse geniş camlı dış yüzeydir.

Üstelik bu aydınlık dizaynıyla tek bir beklentisi var, o da size kendinizi daha iyi hissettirmek!
Citroen C3 Picasso
Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
TR | ENG
Duyurular